Produkcja roślinna

Produkcja roślinna

 

Produkcja roślinna

Całkowita powierzchnia, na której Spółka gospodaruje wynosi około 2300 ha, w tym ok. 90% stanowią grunty orne, a 10% użytki zielone.

Efektywna i wydajna produkcja roślinna na dużym obszarze uprawnym pozwala spółce osiągnąć wysokie plony o bardzo dobrej jakości.

Do głównych upraw należą rośliny towarowe jak pszenica, rzepak, kukurydza, jęczmień oraz rośliny pastewne jak trawy czy lucerna.

 

 

 

Jednym z czynników wpływających na wielkość i jakość plonu jest racjonalne wykorzystanie nawozów mineralnych w momentach największego zapotrzebowania roślin na składniki pokarmowe przy jednoczesnym zastosowaniu elementów rolnictwa precyzyjnego.

Produkcja roślinnaW ramach naszej działalności wdrożyliśmy nowoczesne metody uprawy, dobre praktyki zrównoważonego gospodarowania oraz naturalne sposoby konserwacji gleby. Profesjonalne zarządzanie i organizacja sprawiły, że Spółka podjęła współprace z partnerami oferującymi innowacyjne technologie uprawy roślin, co świadczy o tym, że dążymy do ciągłego rozwoju w celu podniesienia efektywności produkcji roślinnej. 

 

 

 

 

 Podziel się na:
  • Print
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter